Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Temat wiadomości:

Treść wiadomości:

3G Dentist – Gabinet stomatologiczny

ul. Kielecka 1/02, I piętro
31-526 Kraków

Klinika stomatologiczna 3G Dentist zlokalizowana jest Krakowie na ulicy Kieleckiej 1/02 piętro I, w dzielnicy Grzegórzki. Grzegórzki to historyczna dzielnica Krakowa, która ujmuje swoją klimatyczną zabudową oraz spokojną okolicą. Dzięki temu, panuje tutaj miła i bezstresowa atmosfera.  Dzielnica Grzegórzki zlokalizowana jest w samym centrum Krakowa, co ułatwia komfortowy dojazd do naszej kliniki – na ulicę Kielecką można dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Personel kliniki stomatologicznej 3G Dentist jest do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu:

0048 533 777 678
0048 536 16 16 17

Dla Państwa wygody, zachęcamy również do kontaktu drogą elektroniczną pod adresem:

office@3gdentist.eu

Drogą elektroniczną oraz telefoniczną można zarejestrować się do stomatologa, uzyskać informacje o najbliższych dostępnych terminach wizyt u dentysty oraz dopytać o szczegóły oferty świadczonych przez nas usług stomatologicznych. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa zapytania.

Okolica kliniki 3G Dentist Kraków

Cała okolica kliniki 3G Dentist w Krakowie na Grzegórzki znajduje się w miejskiej strefie płatnego parkowania. Dzięki temu znacząco zwiększyła się liczba miejsc parkingowych na ulicy Kieleckiej oraz zmniejszył się ruch samochodowy w tej okolicy. Na Grzegórzki znajdują się jedne z najciekawszych oraz najważniejszych atrakcji turystycznych Krakowa – wszystkie zlokalizowane są w niewielkiej odległości od kliniki, są to m.in.:

Dodatkowo, bezpośrednio z dzielnicą Grzegórzki sąsiaduje zabytkowy Kazimierz z olbrzymią ilością historycznych miejsc oraz wydarzeń kulturalnych. Do ścisłego Rynku w Krakowie oraz zamku Wawelskiego dojdą Państwo w kilkanaście minut.

Ponadto, w bezpośrednim sąsiedztwie Kliniki 3G Dentist znajdują się:

gdzie każdy Klient może nabyć dowolne produkty znanych międzynarodowych marek.