Nasz zespół składa się z niewielkiej liczby lekarzy, bo stawiamy na indywidualne podejście do naszych pacjentów. Tylko w niedużej grupie specjalistów i personelu pomocniczego łatwo o dobrą komunikację, a przez to spersonalizowane leczenie.

Staramy się by nasi lekarze czuli się zadowoleni z pracy i współpracowali z nami wiele lat, gwarantując tym samym naszym pacjentom stałość i stabilność.

Dokładamy wszelkich starań by praca i podejscie wszystkich lekarzy były identyczne i zawsze na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzieki nieustannym szkoleniem wewnętrznym i zewnętrznym, które prowadzimy.

Posiadamy lekarzy różnych specjalizacji przez co możemy kompleksowo otoczyć opieką naszych pacjentów. Nasi lekarze opiekują się dziećmi i dorosłymi.

Nieodzowne w pracy lekarza są też nasze wspaniałe asystetki i higienistki. To dzięki nim zabiegi wykonywane są jeszcze bezpieczniej i szybciej.

Profesjonalnie wykształcone, zajmują się zabiegami higienizacyjnymi oraz instruktarzami higieny.

Umawianie i koordynację wizyt prowadzą nasze recepcjonistki. Dbają by każdy pacjent znalazł dogodny termin dla siebie i rodziny. Przypominają o zaplanowanych wizytach i są gotowe w każdej chwili do wyjaśnienia wszelkich spraw. Troszczą się o kwestie administracyjne i biurowe, by nasi lekarze i higienistki mogli skoncentrować się na diagnostyce i leczeniu pacjentów.