Szukają Państwo zaufanego i taniego stomatologa w Krakowie? Zachęcamy do sprawdzenia opinii o dentystach z naszego gabinetu stomatologicznego 3G Dentist w Krakowie.Opinie umieszczone na znanych portalach medycznych i stronach internetowych to obiektywne źródło informacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług stomatologicznych, co następnie przekłada się na pozytywne wrażenie i dobre opinie o naszym gabinecie.
W związku z tym, nasz gabinet stomatologiczny 3G Dentist w Krakowie oferuje najwyższej jakości usługi dentystyczne. Kompleksowo wyposażone gabinety, specjalistyczna wiedza lekarzy stomatologów i nowoczesne techniki leczenia dentystycznego są istotnymi elementami, które wpływają na zadowolenie naszych pacjentów i ich oceny.

Protetyka, implanty, stomatologia estetyczna i dziecięca – Opinie

Dzięki naszym pacjentom, możemy cieszyć się nie tylko wysokimi pozycjami w rankingu stomatologów, ale również  – i co jest ważniejsze – ich zaufaniem. W krakowskiej klinice 3G Dentist świadczymy profesjonalne usługi z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej.

Opinie o naszym gabinecie stomatologicznym 3G Dentist w Krakowie znajdują się na takich portalach jak:

 

Dobry i tani stomatolog w Krakowie? Jeśli takiego Państwo szukają, zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej 3G Dentist. Zachęcamy nie tylko do zapoznania się z rankingiem stomatologów oraz do przeczytania opinii o naszych dentystach, ale również do pozostawienia notki o naszym gabinecie na portalu branżowym. Jeśli są Państwo naszymi pacjentami, zapraszamy do podzielenia się swoimi wrażeniami. Dzięki takim komentarzom i rankingom, możemy jeszcze lepiej poznać potrzeby naszych pacjentów, udoskonalać nasze gabinety oraz poprawiać niedociągnięcia, jeśli takie wystąpią. Czekamy na wszelkie sugestie i opinie naszych pacjentów, aby spełniać ich wymagania i najwyższe oczekiwania.

Przed wizytą koniecznie sprawdź opinie o dentyście czy stomatologu do którego się udajesz!

 

Perfekcyjna, profesjonalna obsługa. Lekarz, pan Marek Woźniacki, wszystko cierpliwie wyjaśnił, przedstawił alternatywne sposoby leczenia. Tak powinno być w każdym gabinecie…

Przemek

This place was amazing. A lifetime of dentist and this was hands down the best experience I’ve ever had. I love on the other side of the world but will make it a point to come to 3G for all my dental needs.

John

I had a great experience at this office – getting a chipped tooth repaired. The staff was helpful, spoke excellent English (I am an ex-pat), and the tooth was repaired quickly and well done. I would recommend the office to anyone needing a dentist in the Krakow area.

Joseph

An excellent boutique, family-run dental clinic passed down through 3 generations (hence the name „3G”).
Located on the 1st floor of an administrative building in a suburb of Krakow, the clinic has 2 dental chairs and a small room for minor dental laboratory work.
A full radiology centre is located nearby, which they use for diagnostics.
The main doctor and clinic manager speak fluent English as well as Polish. The core team consists of 2 doctors, with external doctors being brought in for specialist cases.
Wifi is available and and small childrens drawing area.
Recommended.

Daniel

Pelen profesjonalizm swietne podejscie do klienta elastycznosc w umawianiu wizyt nic tylko umowic wizyte :). Z tego co mi wiadomo wciaz lepiej zadzownic i potwierdzic wizyte. Na pewno moj dentysta na kolejna wizyte !

– Monika Noster, 3.06.2015

Ostatnio byłam u doktora Woźniackiego i muszę powiedzieć, że znalazłam swojego lekarza! Doktor jest cudotwórcą, przyszłam z ogromnym bólem dolnego zęba, okazało się, że dolna piątka nadaje się do leczenia. Po wizycie ból minął, ząb został wyleczony. Polecam!

– Katarzyna Mazowszak, 20.05.2015

Jestem zachwycona! Od dziecka wizyta u dentysty była dla mnie koszmarem. Od pierwszej wizyty u Pana doktora wszystko się zmieniło. A można powiedzieć, że zaczęło się z wysokiego c – leczeniem kanałowym. Pełny komfort, spokój o fachowość:)

– Katarzyna, 10.03.2015

Świetny lekarz. Od jakiegoś czasu chodzę do niego na przeglądy i uzupełnianie ubytków. Jestem bardzo zadowolony. Przy okazji otrzymałem informację o najważniejszych zasadach pielęgnacji zębów. Doktor jest sympatyczny i ma dużą wiedzę..

– Karol Mucha, 15.01.2015