Chirurgia

Oferta stomatologii chirurgicznej:
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą usług stomatologii chirurgicznej. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel medyczny. Zapewniamy naszym pacjentom bezbolesne leczenie z wykorzystaniem rekomendowanych środków znieczulających. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie zabiegów wykonywanych w naszej klinice 3G Dentist, zapraszamy do kontaktu z naszymi gabinetami w Krakowie.

Wszystkie oferowane zabiegi są przeprowadzane przez doświadczony i wykwalifikowany personel w odpowiednio sterylnych oraz aseptycznych warunkach przy użyciu najnowszego sprzętu.

W celu zapewnienia pacjentom kliniki 3G DENTIST w pełni komfortowego i bezbolesnego leczenia, wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu z wykorzystaniem cenionych na arenie międzynarodowej środków znieczulających i analgetycznych.
Oferta stomatologii chirurgicznej:
Chirurgia szczękowa i stomatologiczna
Chirurgia szczękowa i stomatologiczna
Chirurgia szczękowa jest dziedziną stomatologii, która ma na celu leczenie schorzeń jamy ustnej. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną w zakresie diagnostyki dentystycznej, chirurgicznego leczenia stomatologicznego, dystrakcji kości i tkanek miękkich.

Zespół naszej kliniki stomatologicznej 3G Dentist w Krakowie to wyspecjalizowani lekarze dentyści o specjalności chirurgicznej, którzy udzielą fachowej porady i pomocy wszystkim pacjentom. Nowocześnie wyposażone gabinety oraz profesjonalny personel medyczny zapewnią Państwu bezpieczeństwo oraz komfort podczas zabiegów z zakresu chirurgii szczękowej.

W ofercie kliniki 3G Dentist w Krakowie znajdują się m.in. usługi: