Leczenie endodontyczne

Leczenie kanałowe pod mikroskopem
W leczeniu skomplikowanych przypadków, wykonujemy endodoncję mikroskopową. Nowoczesne mikroskopy stomatologiczne pozwalają na niezwykle dokładne oczyszczenie kanałów – nawet takich, które trudno wyczyścić normalną metodą np. kanałów zakrzywionych, zarośniętych lub wąskich. Mikroskop zwiększa szanse powodzenia leczenia i może uratować nawet beznadziejny przypadek zęba, skazanego na ekstrakcję. Leczenie kanałowe pod mikroskopem rekomendowane jest we wszystkich trudnych przypadkach, w których chcemy uniknąć zabiegu usunięcia zęba.
W klinice 3G Dentist w trakcie niektórych zabiegów (np. leczenie kanałowe) wykorzystujemy najnowocześniejszy mikroskop.
Dzięki temu lekarz może zobaczyć anomalie anatomiczne, sztuczne przeszkody w kanałach korzeniowych oraz efekty powikłań wcześniejszych działań leczniczych (perforacje, resorpcje).
W klinice 3G Dentist lekarze standardowo wykorzystują mikroskopy operacyjne, które pozwalają osiągnąć unikalną jakość oraz precyzję w technice udrażniania i wypełniania kanałów korzeniowych.
Praca w powiększeniu wraz z wykorzystaniem najnowszych, komputerowo sterowanych systemów w trakcie opracowywania kanałów korzeniowych, umożliwia lekarzom wyleczenie większości zębów kwalifikowanych wcześniej do usunięcia.
Leczenie kanałowe pod mikroskopem
Cena leczenia kanałowego przez endodontę
Cena leczenia kanałowego przez endodontę
Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług. Cena leczenia kanałowego oraz endodoncji pod mikroskopem uzależniona jest od stanu chorobowego zęba. W celu uzyskania dokładnej wyceny leczenia, zapraszamy na konsultację do naszej kliniki stomatologicznej w Krakowie.

Cennik