Ortodoncja

Ortodonta zajmuje się badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń zgryzu. Leczenie wad zgryzu u dzieci w 3G Dentist Kraków poprzez korektę ustawienia zębów przez nakładanie na zęby aparatów stałych lub zdejmowanych. Stłoczone oraz wykrzywione zęby to nie tylko defekt kosmetyczny, ale również negatywny wpływ na utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej. Zła higiena to większe ryzyko wystąpienia próchnicy, chorób przyzębia, a w skrajnych przypadkach zaburzeń układu pokarmowego.

Ortodoncja w 3G Dentist Kraków – dla dzieci i dorosłych
Leczenie wad zgryzu u dzieci oraz wad szczękowo-twarzowych młodzieży jak i dorosłych to priorytet dla ortodonty. Poza poprawą wyglądu, leczenie ortodontyczne zapewnia opóźnienie starzenia się twarzy, poprawę wymowy, łatwiejsze oczyszczanie zębów, a także poprawę jakości żucia.
Przyjdź na wizytę do naszego ortodonty w 3G Dentist
Krzywe zęby trudniej jest czyścić i ścierają się nierównomiernie. Występują zapalenia dziąseł oraz bóle zębów. Ostatecznie dochodzi do utraty uzębienia. Podczas leczenia ortodonta może zapobiec takim problemom poprzez aparat ortodontyczny w korzystnej cenie. Przeżuwanie jest pierwszym etapem trawienia, a zaburzenia tego procesu wpływa negatywnie na pracę układu pokarmowego. Im ciężej pracuje układ trawienny, tym szybciej się starzeje.

Nowość w ofercie ortodoncji 3G Dentist Kraków:
Przezroczyste aparaty Invisalign.

Cennik