Naszzespół

Dla nas najważniejszy jest pacjent. Dlatego też w klinice stomatologicznej 3G Dentist w Krakowie spotkasz doświadczonych lekarzy dentystów, ortodontów, protetyków i chirurgów dentystycznych. Jesteśmy ludźmi z pasją, ludźmi którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje, by jak najlepiej zadbać o Was,  pacjentów. Wiedzę zdobytą na konferencjach i szkoleniach staramy się wykorzystać w codziennej pracy.

 

Ze szczególną troską podchodzimy do najmłodszych naszych pacjentów. Wiemy jak ważne jest prawidłowe dbanie o uzębienie. Jednym z czynników gwarantujących piękny i zdrowy uśmiech są regularne wizyty u stomatologa. Staramy się, aby odwiedziny małych podopiecznych przebiegały w miłej atmosferze i nie kojarzyły się z bólem.

 

W naszych gabinetach zabiegi przeprowadzane są w komfortowych warunkach przy zastosowaniu najnowszych technologii. Posiadamy cały niezbędny sprzęt do szybkiego postawienia diagnozy i rozpoczęcia leczenia. Osoby oczekujące na zabieg mogą cieszyć się darmowym dostępem do Wi-Fi, telewizji lub prasy.

 

Jesteśmy codziennie do Waszej dyspozycji i nie możemy się doczekać, żeby Was poznać.