Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów metodą nakładkowa i lampą Beyond
Stomatologia estetyczna w zakresie wybielania zębów udostępnia bezbolesne i bardzo skuteczne metody, dzięki którym można uzyskać śnieżnobiały uśmiech.

W klinice 3G Dentist w Krakowie wykonujemy wybielanie zębów metodą nakładkową oraz techniką laserową – lampą Beyond.

Metoda nakładkowa polega na samodzielnym, regularnym nakładaniu przez pacjenta specjalnie przygotowanego preparatu do wykonanej w gabinecie indywidualnej nakładki. W trakcie całej kuracji związanej z wybielaniem zębów techniką nakładkową należy pamiętać, aby trzymać odpowiednią dietę – niewskazane jest w szczególności picie kawy, wina, mocnej herbaty oraz palenie papierosów. Wybielanie laserowe lampą Beyond polega na naświetlaniu zębów, które wcześniej pokrywa się żelem. Profesjonalne wybielanie zębów metodą nakładkową oraz lampą Beyond jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym dla zębów – nie zmienia ich struktury, a efekt jest widoczny od razu i bardzo satysfakcjonujący.

Wybielać można również zęby martwe. Wybielenie zębów martwych lampą Beyond lub nakładkami przygotowanymi przez stomatologa zwiększa estetykę naszego uśmiechu. Martwe zęby nierzadko mają szary odcień – czasem nawet czarny. Warto na początku kuracji skupić się właśnie na nich, a dopiero po wybieleniu martwych zębów zająć się pozostałymi. 3G Dentist w Krakowie oferuje obie metody profesjonalnego wybielania zębów – są one skuteczne i całkowicie bezbolesne.

Zastanawiasz się, ile kosztuje wybielanie zębów? Skontaktuj się z nami.
Wybielanie zębów metodą nakładkowa i lampą Beyond
Licówki, korony, korekty dziąseł
Licówki, korony, korekty dziąseł
Stomatologia estetyczna umożliwia zmienienie nie tylko koloru, ale również kształtu zębów. Dzięki licówkom, koronom oraz mostom, można wypełnić nieładnie wyglądające i przeszkadzające szpary między zębami. Stomatologia estetyczna to także korekta dziąseł. Plastyka dziąseł ma na celu zmodyfikowanie nadmiernie widocznego dziąsła, zbyt krótkich koron klinicznych, niestabilnych uzupełnień protetycznych. Dzięki chirurgii i stomatologii estetycznej, można poprawić zarówno te przepadki, które nam przeszkadzają w codziennym życiu, jak i te, które zaburzają nasz wygląd i poczucie estetyki.

W klinice stomatologicznej 3G Dentist w Krakowie na Grzegórzki świadczymy szeroki zakres usług stomatologii estetycznej. Na końcowy wynik leczenia oraz zadowolenie pacjentów pracuje cały zespół specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, aby wygląd uśmiechu naszych pacjentów przewyższał ich najśmielsze oczekiwania. Dysponujemy nowoczesnym i skutecznym sprzętem stomatologicznym oraz komfortowymi gabinetami, dzięki czemu zabiegi są możliwie bezbolesne i komfortowe. Profesjonalna opieka medyczna zapewni Państwu bezpieczeństwo oraz miłą i bezstresową atmosferę. Zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej, położonej w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki.

W ofercie kliniki 3G Dentist w Krakowie znajdują się m.in. usługi: